Koc na prezent dla pracowników

 

Okres przedświąteczny to także czas, gdzie firmy poszukują ciekawych i niebanalnych prezentów dla swoich pracowników.

Dobry wełniany koc to ponadczasowy i  ekologiczny pomysł na prezent dla pracowników. To prezent posiadający dwie funkcje: dekoracyjną i praktyczną, fantastyczny w okresie jesienno-zimowym, idealnie wpasowujący się w okres Świąt Bożego Narodzenia.

Oferta na koce wełniane jaką dysponujemy w sklepie internetowym koceipledy.pl jest bardzo szeroka i pozwala nam dobrać odpowiednie wzory i kolory dostosowane do  Państwa kolorów firmowych.

W zależności od potrzeb możemy przygotować także prezenty dla partnerów biznesowych lub kadry kierowniczej.

Zamawiając koc na prezent możecie państwo jednocześnie zamówić  kompleksowe przygotowanie prezentu poszerzone o następujące elementy:

  • Opakowanie; ekologiczne pudełko odpowiednio dostosowane do wymiaru koca
  • Personalizacja koca: produkcja spersonalizowanego logotypu tzw. wszywki z logo
  • Bezpośrednią wysyłkę koca - prezentu do pracownika czy kontrahenta

Polecane artykuły

Dla Kogo koc na prezent?

Dla Kogo koc na prezent?

Dobry pomysł na prezent bywa niełatwą sztuką, wszyscy chcemy mieć pewność, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo a prezent będzie sprawiał dużo radości. Uważamy, że przytulny i piękny koc na prezent to doskonałe rozwiązanie na wiele okazji, wielokrotnie potwierdzone przez...
Gramatura koca wełnianego - ile waży wełniany koc?

Gramatura koca wełnianego - ile waży wełniany koc?

W sklepach internetowych spotykamy się najczęściej z dwoma rodzajami określania wagi koca: Gramatura koca lub innej tkaniny określająca wagę na 1 m2 – mówiąc prościej: ile waży kawałek tkaniny o wymiarze 1m x1m (używamy tu określania wagi w  g/m2 lub tzw. gsm) Waga tkaniny ...