Dla Kogo koc na prezent?

 

Dobry pomysł na prezent bywa niełatwą sztuką, wszyscy chcemy mieć pewność, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo a prezent będzie sprawiał dużo radości. Uważamy, że przytulny i piękny koc na prezent to doskonałe rozwiązanie na wiele okazji, wielokrotnie potwierdzone przez naszych Klientów. Dobry koc potrafi sprawić, że każdy poczuje się miło i pojawi się uśmiech na twarzy osoby obdarowanej wyjątkowym kocem, odpowiednio dobranym dla użytkownika.

 

Koc do nowego mieszkania lub domu

Urządzanie mieszkania to często spory wydatek, dlatego prezent pozwalający wypełnić przestrzeń nowego domu do doskonałe rozwiązanie, koc wprowadzi trochę ciepła i uzupełni nową przestrzeń. Jeśli mamy wątpliwości co do koloru rekomendujemy kolory inspirowane naturą, które pasują niemal do każdego pomieszczenia.

Z jakiej grupy wybrać koc na nowe mieszkanie? Tu polecamy koce z kaszmirem jak model Cozy lub Chevron; doskonale sprawdzają się także koce z dziewiczej wełny jak Twino czy Forest lub Jodełka Classic.

Natomiast w przypadku  dysponowania wyższym budżetem polecamy koce z jagnięcej wełny,  koce z alpaki lub z kaszmirem marki Mcnutt of Donegal.

Prawdziwy  prezentowy rarytas to koce ze 100% kaszmiru,.

 

Koc na Gwiazdkę

Okres Świąt Bożego narodzenia to szczególny czas, pełen ciepła i rodzinnej atmosfery, czas obdarowywania się prezentami, warto w tym okresie wybrać ciepły  koc, który doskonale wpisuje się w atmosferę Świąt, a jednocześnie jest bardzo praktycznym prezentem w okresie jesienno-zimowym. Nowoczesny design, naturalne włókna  i szeroka gama kolorystyczna pozwalają na wybór odpowiedniego koca dla mamy, siostry czy dziadka.

Warto wtedy przypomnieć sobie, jakie nasi najbliżsi mają swoje ulubione kolory? Może bliska nam osoba marzyła o pięknym turkusowy czy pomarańczowym kocu?  Kolorowy koc na pewno doda energii w pochmurne dni. Natomiast dla osób wybierających stonowane kolory jak beże szarości czy zieleń oliwkową również znajdziemy odpowiednie propozycje.

Najbardziej miękkie to koce kaszmirowe i  z kaszmirem lub alpaką; w grupie koców premium, lżejsze a równie ciepłe koce z jagnięcej wełny, delikatne i przytulne. Dobrym wyborem na prezent  będą również koce z wełny dziewiczej czy z wełny merynosa.

 

Koc na urodziny,  imieniny czy na rocznicę ślubu lub  prezent ślubny?

Jest bardzo wiele okazji aby obdarować naszych bliskich ciepłym, przytulnym kocem, podaliśmy tylko parę przykładów,  zachęcamy do poszukiwań  pięknych i modnych wzorów aby osoby obdarowane miały wielką radość z zakupionych u nas prezentów.

W komplecie z kocem na prezent rekomendujemy nasze pudełka prezentowe:

https://koceipledy.pl/pudelko-prezentowe-na-koce.html