O firmie

Firma Antidotum oraz sklep internetowy koceipledy.pl są moim kolejnym wyzwaniem zawodowym. Wcześniej pracowałam w branży finansowej, w sprzedaży oraz przy projektach biznesowych, gdzie przez wiele lat zdobywałam doświadczenie, które teraz wykorzystuję w swojej firmie.

Duże znaczenie przywiązuje do przedmiotów w moim otoczeniu. Lubię urządzać nowe wnętrza, fascynują mnie produkty zmieniające w łatwy sposób moją przestrzeń, drobne rzeczy zmieniające codzienny świat.

Sporo czasu poświęciłam na to aby znaleźć kontrahenta, który spełni moje oczekiwania co do jakości oraz wyglądu produktów, które miałabym sprzedawać.....znalazłam....... i tak powstała strona koceipledy.pl

W pierwszym etapie tworzenia sklepu jedynym asortymentem były koce i pledy. W miarę upływu czasu oraz pojawiających się potrzeb Klientów pojawiły się kolejne towary, starannie wybrane, pasujące jakościowo do pierwotnego zamysłu o sklepie. Wybierając towary odwiedzam fabryki, aby mieć pewność, że towar, który kupię a potem zaoferuję moim Klientom jest dobry i dobrze wygląda w rzeczywistości.

Koce, pledy, ręczniki oraz pościel stanowią uzupełnienie wystroju naszych wnętrz. Bywa, że mała zmiana stanowi o całym pomieszczeniu. Takim właśnie dodatkiem są produkty  ze sklepu, szybko dokonają zmiany we wnętrzu, w którym się znajdą.

Ręczniki plażowe mają za zadanie uprzyjemnienie wakacyjnych i weekendowych dni. Zadbaliśmy aby kolory były egzotyczne, radosne, miłe dla oka.

Cały asortyment dostępny na stronie koceipledy.pl jest w dobry gatunku i został wyprodukowany w Europie.

Materiały naszych koców i pledów to głównie wełna, bawełna oraz ciekawe połączenie wełny z kaszmirem, które gwarantuje delikatność i lekkość.

Pościel to przede wszystkim  100 % satyna bawełniana, przyjemna w dotyku, oddychająca, zachowująca swoje właściwości i kolory po praniu.

Ręczniki łazienkowe to wysokiej jakości bawełna, o gramaturze min. 500 gsm a także ręczniki z certyfikatem BIO GOTS.W dużej mierze towar pochodzi z fabryki w  Portugalii.

Natomiast ręczniki plażowe  to głównie bawełna egipska i bawełna.

Produkty z naszego sklepu to doskonałe prezenty i tak też możemy je wysłać: zapakowane jako prezent. Produkty na naszej stronie są dostępne w magazynie. Można je mieć w domu już następnego dnia.

zapraszam na zakupy

Sylwia Lehmann