You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Koce i Pledy

Pościel

Oferujemy  pościel wykonaną z najwyższej jakości satyny bawełnianej. Nasza pościel utrzymuje kolor i połysk nawet po praniu, ponieważ została wyprodukowana w technologii, która utrzymuje kolory na bardzo długo. Użyto do produkcji reaktywnych barwników, które są bardzo odporne na wybarwienia..

Zarówno poszwa na kołdrę jak poszewki na poduszki zapinane są na zamki błyskawiczne. Pościel jest uszyta na zamówienie, w naszych standardowych polskich rozmiarach.


Dostępne opcje

160.00 PLN
Pościel satynowa zielono-beżowy ogródskład: 100% satyna bawełnianaKolor zielony  butelkowy i beżowy Wyprodukowana w UEzapięcie na zamki błyskawicznePrzepiękna, elegancka pościel satynowa, dwustronna. Jedna strona w kolorze zielonym  z motywem kwitów i listków w kolorze beżowym. Druga strona, gładka (bez wzorów) beżowa.Obie poduszki w kolorze zielonym.Pościel wyprodukowana w technol..

Dostępne opcje

150.00 PLN
Pościel satynowa tęczowa kratkaSkład: 100% satyna bawełnianaKolorowa kratkaGramatura:125 gsmWyprodukowano w UEPrzyjemna dla oka i jednocześnie energetyczna pościel satynowa.  Pościel wyprodukowana w technologii pozwalającej utrzymać kolor i połysk nawet po kilku praniach. Pasuje zarówno do nowoczesnego jak tradycyjnego pomieszczenia, W pokoju młodzieżowym też się dobrze odnajdzie.Zapinanie na..

Dostępne opcje

160.00 PLN
Kremowy bukiet - pościel satynowa Skład: satyna bawełniana 100%Zapięcie: zamki błyskawiczneKolory: kremowy i wzór na całej powierzchniGęstość 125 gsmPrać w 40 stopniachDelikatna satynowa pościel utrzymana w klasycznej kolorystyce, pasującej do wielu pomieszczeń. Na całej powierzchni wzór kojarzący się z bluszczem, gąszczem kwiatów...Tkanina wykonana w technologii pozwalającej utrzymać kolor i błys..

Dostępne opcje

160.00 PLN
Pościel  satynowa  szaro-biała GEOMETRIA Skład: 100% satyna bawełnianaKolor biały z szarymGramatura:125 gsmZapięcie na zamki błyskawiczneWyprodukowana w UEBiała satynowa pościel z motywem paseczków połączonych ze sobą tworząc geometryczny wzór  kwadratów i trójkątów. Paseczki w kolorze szarym. Kolor biały rozświetli sypialnię w której się znajdzie. Ten kolor pasuje wszędzie do w..

Dostępne opcje

160.00 PLN
Pościel satynowa błękitny ogródSkład: 100% satyna bawełnianaZapinana na zamki błyskawiczneWyprodukowane w UEGramatura 125 gsmPrać w 40 stopniachElegancka satynowa pościel z przewagą koloru błękitnego, ecru i białego. Na środkowej części poszwy  delikatny wzór w liście kasztanowca. Pościel wykonana metodą, która sprawia że nawet po wypraniu kolory i połysk są takie jak na nowej pościeli. Tkani..

Dostępne opcje

150.00 PLN
Pościel satynowa beżowa piwonia Skład: 100% satyna bawełnianaZapięcie: zamki błyskawiczneKolory: beżowy , czerwone i białe kwiaty Gęstość 125 gsmPrać w 40 stopniachBardzo elegancka pościel satynowa. Kolor beżowy z lekkim połyskiem  w takiej tonacji kolorystyczne powodujące efekt bardzo eleganckiej tkaniny gdy tylko na nią spojrzymy. Kolorystyka przyjemna dla oka, pasuje do wielu pomieszczeń. ..

Dostępne opcje

150.00 PLN
Pościel satynowa dwustronna paseczkiSkład: 100% satyna bawełnianaKolor: zgaszony różowy i paseczki niebieskie po drugiej stronieGramatura 125 gsmParć w 40 stoniachWyprodukowane w UEPościel satynowa uszyta z dwóch tkanin pasujących do siebie, jednocześnie dająca efekt "2 w jednym". Po jednej stronie mamy zgaszony (tzw. brudny różowy) po drugiej niebieskie paseczki, w zależności od nastroju możemy u..

Dostępne opcje

160.00 PLN
Pościel satynowa kratka fuksja skład:100% satyna bawełnianakolor szary, fuksjawyprodukowana w UEElegancka pościel satynowa w kratkę o nowoczesnej kolorystyce i ułożeniu....pościel jest tak uszyta, że wzór układa się w tzw. romby co widać na zdjęciach.Wygodna w użytkowaniu, z tkaniny która zachowa swój kolor na długo ( reaktywne barwniki). delikatny połysk na całej powierzchni. Zapinanie na zamki b..

Dostępne opcje

150.00 PLN
pościel satynowa kremowa w rozetySkład: satyna bawełniana 100%Zapięcie: zamki błyskawiczneKolory: kremowy w brązowe rozety na całej powierzchniGęstość 125 gsmPrać w 40 stopniachDelikatna satynowa pościel utrzymana w klasycznej kolorystyce, pasującej do wielu pomieszczeń.Tkanina wykonana w technologii pozwalającej utrzymać kolor i błysk nawet po praniu.Zapięcie na zamek błyskawiczny  utrzymuje..

Dostępne opcje

116.00 PLN 150.00 PLN
Pościel satynowa kwiaty magnoliiSkład: 100% satyna bawełnianaZapinanie na zamki błyskawiczneKolor: ecru z dodatkiem zgaszonego pomarańczowegoGramatura: 125 gsmWyprodukowane w UEElegancka pościel z satyny bawełnianej w bardzo przyjemnym kolorze. Na całej powierzchni delikatny wzór w kwiaty. Pościel zapinana na zamki błyskawiczne, bardzo wygodne rozwiązanie dla wymagających. Tkanina barwiona barwnik..

Dostępne opcje

160.00 PLN
Pościel satynowa niebieska łąkaSkład: 100% satyna bawełnianaposzwa oraz 2 poszewki na poduszki 70x80 cmZapięcie na zamek błyskawicznyPościel typu 2 w jednym (dwustronna)Kolor biały i niebieskie, beżowe, delikatny połysk tkaniny Gęstość 125 gsmWyprodukowana W UEElegancka satynowa pościel wyprodukowana metodą powodującą utrzymanie koloru i połysku nawet po praniu.  Kolorystyka delikatna prz..

Dostępne opcje

150.00 PLN
Pościel satynowa oliwkaSkład: 100% satyna bawełnianaKolor: oliwkowy w delikatne kwiatyZamykanie na zamek błyskawicznyPrać w 40 stopniachWyprodukowano w UEPiękna satynowa pościel w kolorze oliwkowo-zielonym. Przyjemny dla oka wzór  w kwiaty na całej powierzchni pościeli. Będzie stanowiła przyjemną odmianę w naszej sypialni. Zamki błyskawiczne utrzymują pościel w ryzach, kołdra i poduszki cały ..

Dostępne opcje

220.00 PLN
Pościel satynowa szara w ornament Skład: 100% satyna bawełnianaKolor: szary, biały we wzór Zamykanie na zamek błyskawicznyPrać w 40 stopniachWyprodukowano w UEPiękna satynowa pościel w kolorze szaro-białym . Przyjemny dla oka wzór   delikatnych ornamentów na całej powierzchni pościeli. Będzie stanowiła przyjemną odmianę w naszej sypialni. Zamki błyskawiczne utrzymują pościel w ryza..

Dostępne opcje

160.00 PLN
Pościel satynowa szary szyk Skład: 100% satyna bawełnianaKolor: szary w paseczki o szerokości 1cm Gramatura 125 gsmCertyfikat oeko textParć w 40 stopniachWyprodukowane w UEElegancka szara  pościel w paseczki o szerokości 1 cm na całej powierzchni. Wykonana z satyny bawełnianej o gramaturze 125 gsm. Paseczki posiadają delikatny połysk.Wzór kojarzy się z paseczkami, które można spotkać na p..

Dostępne opcje

142.00 PLN
Pościel satynowa BIAŁA NOC Skład: 100% satyna bawełnianaKolor: biały w drobne białe paseczki o szerokości 0,2 cm Gramatura 125 gsmCertyfikat oeko textParć w 40 stopniachWyprodukowane w UEElegancka śnieżno - biała pościel w drobne paseczki na całej powierzchni. Wykonana z satyny bawełnianej o gramaturze 125 gsm. Paseczki posiadają delikatny połysk.Wzór kojarzy się z paseczkami,..

Dostępne opcje

150.00 PLN
Pościel satynowa w różeSkład 100 % satyna bawełnianaZapięcie: zamki błyskawiczneKolor : ecru, khaki, beżowy, bordowe kwiatyGęstość 125 gsmPrać w 40 stopniachWyprodukowana w UEElegancka pościel w przyjemny dla oka wzór, zawierająca motyw róży na całej powierzchni.Wykonana z wysokiej jakości satyny bawełnianej  w technologii pozwalającej utrzymać kolor i połysk nawet po praniu...

Dostępne opcje

160.00 PLN
pościel satynowa wiosenne ożywienie skład: 100% satyna bawełnianaKolory: na białym tle kwiaty w różowo- fuksjowym kolorze  i karteczka wyprodukowane w UEdelikatny połysk satynyElegancka wnosząca wiosnę i radość pościel z satyny bawełnianej. Pościel spełnia funkcję 2 w 1 jeśli chodzi o  kolory. po jednej stronie kwiaty wiosennej magnolii a po drugiej wesołe krateczki. W zależności od ocho..

Dostępne opcje

142.00 PLN
pościel satynowa żółta polanakład: 100% satyna bawełnianaKolor: szary w tle i kwiaty żółte z zielonymZamykanie na zamek błyskawicznyPrać w 40 stopniachWyprodukowano w UEPiękna satynowa pościel w kolorze szarym z delikatnym wzorem kwiatowym na całej powierzchni. Kwiaty w kolorze żółtym i zielone listki . Będzie stanowiła przyjemną odmianę w naszej sypialni. Zamki błyskawiczne utrzymują pośc..

Dostępne opcje

150.00 PLN
Pościel w serduszka - perkalSkład 100% perkalZapinana na zamek błyskawicznyGęstość 125 gsmPrać w temperaturze 40 stopniWyprodukowane w UEPiękna pościel w delikatny wzór serduszek na szarym tle. Wykonana z bardzo wysokiej jakości tkaniny bawełnianej typu perkal. Kolor delikatny szary z serduszkami w kolorze różowym i białym. Będzie pasowała do nowoczesnej sypialni. Dobrze się sprawdzi także w młodz..
Wyświetlono: 1 do 19 z 19 (1 stron)