You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Koce i Pledy

Koce i pledy z wełny merynosów i wełny owiec nowozelandzkich

Koce wełniane - w tej kategorii mamy koce i pledy z wełny merynosów oraz z wełny owiec nowozelandzkich. Oba te gatunki wełny gwarantują bardzo dobrą jakość nieodłącznie związaną z miękkością i delikatnością. To najcieńsze i najdelikatniejsze z wełnianych włókien. Koce są przyjemne w dotyku, niegryzące i bardzo ciepłe. Umieściliśmy tu tylko pledy ze 100 % wełny, bez żadnych domieszek. Bezpieczeństwo dla skóry użytkowników gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa Oeko – Tex.


189.00 PLN
Pled  / koc Merynos szaro-granatowySkład: 100% wełna merynosRozmiar:140x200 cm (w tym frędzle)Kolor szaro-granatowy (tzw dark slate)Posiada certyfikat oeko textProdukcja: EuropaBardzo ciepły, fantastyczny w dotyku, przyjemny dla oka koc w szaro-granatowym  kolorze (  dark slate czyli posiada odcień granatowy). Pled jest w jednolitym kolorze, posiada jednak minimalnie widoczne jode..
162.00 PLN
Pled / koc nowa Zelandia POINT żółtySkład: 100% wełna owcza z owiec nowozelandzkich Rozmiar: 140x200 cm ( zawiera frędzle)Kolor żółtyGramatura 340 gsmWyprodukowany w EuropieTo koc, który był prezentowany na targach WARSAW HOME.  Ciepły wełniany z owczej wełny.  Kolor w tonacji ciepłej  żółtej. Będzie pasował zarówno do nowoczesnych szarości czy tradycyjnych brązów. Można go połączyć..
129.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia malinowe zygzakiSkład: 100% wełna nowozelandzkaGramatura:340 gsmRozmiar: 130x180Wyprodukowany w EuropieKolor: malinowy i ecruCiepły, wełniany koc z wełny nowozelandzkiej. Niecodzienny malinowy kolor doda uroku w wielu pomieszczeniach.  Bardzo przyjemny dla oka koc malinowy w zygzaki kolorze ecru. Polecamy jako uzupełnienie połączone z szarościami lub z kolorem granato..
162.00 PLN
Pled / koc  Nowa Zelandia szaryskład: 100% wełna nowozelandzkaRozmiar 140x200 cm ( w tym frędzle)Kolor szary Wyprodukowany w EuropieElegancki, nowoczesny i zarazem klasyczny szary koc.....piękny szary bardzo się Wam podobał podczas targów Fast Textile. Koc jest 100 % wełniany, ciepły,  pasuje dla każdego.  Może być dobrym prezentowym pomysłem.....zwyczajnie chce się mieć ten pled...
189.00 PLN
Pled  / Koc Merynos żółty w zygzakiSkład: 100 % wełna merynosRozmiar 140 x200 cm ( w tym frędzle)kolor żółty i szaro-granatowyWyprodukowany w EuropieUżyta do produkcji najwyższej jakości wełna z owiec merynos sprawia, że koc jest bardzo ciepły a jednocześnie bardzo miły w dotyku.  Koc będzie elegancką ozdobą w salonie,  a chłodny dzień ogrzeje nas perfekcyjnie.Kolorystyka nowoczesna..
162.00 PLN
Ciepły pled Nowa Zelandia POINT szarySkład: 100% wełna owcza z owiec nowozelandzkich Rozmiar: 140x200 cm ( zawiera frędzle)Kolor szaryGramatura 340 gsmWyprodukowany w EuropiePiękny szary nowoczesny koc, który był prezentowany na targach WARSAW HOME.  Ciepły wełniany z owczej wełny owiec nowozelandzkich .  Kolor w tonacji szarej, elegancki i nowoczesny.Posiadamy 5 kolorów tego modelu, m..
162.00 PLN
Ciepły wełniany zielony pled / koc POINT Skład: 100% wełna nowozelandzkaRozmiar: 140x200cm (zawiera frędzle)kolor: zielony (butelkowy)Wyprodukowany w EuropieCudowny zielony koc, przyjemny dla oka nowoczesny zielony. Koc jest bardzo ciepły, elegancki nietuzinkowy. Będzie fantastyczną ozdobą pomieszczenia w którym zamieszka. Jego największa zaleta to posiadane zasoby ciepła.........tylko się wtulić...
56.00 PLN
Koc dziecięcy ekologiczny żyrafa  50% wełna, 50% len Rozmiar 100x140cm Beżowy koc z ciemnobrązowym obszyciem dookoła koca  Koc należy czyścić chemicznieKoc w naturalnej kolorystyce pasujący do wielu pomieszczeń. Polecany dla dzieci lubiących zwierzęta.W rogu koca wyszyta  żyrafa, nawiązująca do dziecięcego świata.Koc zajmuje niewiele miejsca, można mieć go  pod ręką, gdy akurat..
56.00 PLN
Koc dziecięcy ekologiczny piesek 50% wełna, 50% len Rozmiar 100x140cm Gramatura 460g/m2Beżowy koc, z obszyciem ciemnobrązowym dookoła koc należy prać chemicznieKoc o naturalnej kolorystyce, pasujący do każdego wnętrza. Piesek wyszyty na kocu będzie się pozytywnie kojarzył ze zwierzętami, które lubią dzieci.Do wykorzystania zarówno w domu jak i podczas spaceru.Z uwagi na to, że koc jest wykonany z ..
189.00 PLN
Pled / Koc Merynos grafit zygzakiSkład: 100% wełna merynosRozmiar:140x200 cm (w tym frędzle)Posiada certyfikat oeko textProdukcja: EuropaBardzo ciepły, fantastyczny w dotyku, przyjemny dla oka koc w grafitowym i ecru kolorze ( grafit tzw. dark slate czyli posiada odcień granatowy).Na całej jego powierzchni jest wzór, który widać na zdjęciu .....duża jodełka lub zygzaki jak kto woli. Pasuje do wnęt..
189.00 PLN
Pled / koc merynos jasny szarySkład: 100% wełna merynosRozmiar:140x200 cm (w tym frędzle)Kolor  jasny szaryPosiada certyfikat oeko textProdukcja: EuropaBardzo ciepły, fantastyczny w dotyku, przyjemny dla oka koc w jasnym szarym  kolorze . Pled jest w jednolitym kolorze, posiada jednak minimalnie widoczne jodełki jakby wytłoczone na całej powierzchni w tym samym kolorze.  Pasuj..
189.00 PLN
Pled /  Koc merynos granatowy w jodełki granatoweSkład: 100% wełna merynosRozmiar:140x200 cm (w tym frędzle)Kolor  granatowyPosiada certyfikat oeko textProdukcja: EuropaCiepły,  niegryzący,fantastyczny w dotyku, przyjemny dla oka koc w granatowym kolorze . Pled jest w jednolitym kolorze, posiada jednak minimalnie widoczne jodełki jakby wytłoczone na całej powierzchni w tym samym..
189.00 PLN
Pled / koc merynos bordowySkład: 100% wełna merynosRozmiar:140x200 cm (w tym frędzle)Kolor  bordowyPosiada certyfikat oeko textProdukcja: EuropaBardzo ciepły, fantastyczny w dotyku, przyjemny dla oka koc w bordowym  kolorze . Pled jest w jednolitym kolorze, posiada jednak minimalnie widoczne jodełki jakby wytłoczone na całej powierzchni w tym samym kolorze.  Koc przyjemny, mił..
154.00 PLN
Pled/ koc Merynos granat -ecruSkład: 100 % wełny merynosRozmiar: 130x170 cmKolor: granatowo , ecruWyprodukowany w EuropiePosiada certyfikat oeko-textKoc o klasycznym wzornictwie z najlepszej, miękkiej i delikatnej wełny merynos. Tylko się w niego wtulić......zwłaszcza teraz gdy mamy sporo chłodnych szarych dni.Będzie ciekawym dodatkiem we wnętrzu w którym się znajdzie.Z uwagi na posiadany kolor mo..
154.00 PLN
Pled / koc merynos czerwono-czarny zygzakiSkład: 100% wełna merynosRozmiar 130x170 cm (w tym frędzle) Pranie chemiczneWyprodukowano w EuropiePled wykonany z najwyższej jakości wełny - wełny merynos. Ta wełna gwarantuje, że jest ciepły, niegryzący, po prostu idealny koc.Na całej powierzchni wzór widoczny na zdjęciach. Idealnie dopasuje się do sofy lub fotela - warto mieć go pod ręką, zwłaszcza..
154.00 PLN
Pled / koc Merynos marsala zygzaki100 % wełna merynosRozmiar 130x170 cm ( w tym frędzle)Zalecane pranie chemiczneKolor bordo, ecru, wzór widoczny na zdjęciachWyprodukowany w EuropieNajwyższej jakości pled wyprodukowany z wełny merynos. Delikatny, ciepły, miękki w dotyku, niegryzący. Energetyczny kolor idealny na jesienna szarugę - patrząc na ten koc od razu poczujemy przypływ energii. Koc również ..
162.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia  POINT szaro-granatowySkład: 100% wełny owczej nowozelandzkiejRozmiar: 140x200 cmKolor: granatowo-szary  z ecru Wyprodukowany w EuropieGramatura 340 g/m2Elegancki pled z ciepłej wełny nowozelandzkiej. Fantastyczny kolor koca sprawia, że natychmiast chce się go mieć. Bardzo przyjemny dla oczu.  Pasuje dosłownie wszędzie.  można go łączyć z wieloma ..
129.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia beż-brąz100 % wełna  Rozmiar 130x180 Gramatura 340g/m2 Zasady czyszczenia: pranie chemiczne Pled wyprodukowany w Europie Pled z najwyższej jakości wełny  z Nowej Zelandii. Zestawienie dwóch kolorów brązu oraz ecru z geometrycznym wzorem rombów na całej powierzchni. Wykorzystana tu wełna jest delikatna, nie podrażnia skóry, dobrze chroni przed chłodem. Pled  ..
129.00 PLN
 Wełniany pled  /koc Nowa Zelandia bordowo-szara kratka wełnianySkład: 100% wełna nowozelandzkaRozmiar: 130x180 cmKolor: szary z bordowym i jasny ecruWyprodukowany w EuropieGramatura:340 gsmKlasyka w nowym wydaniu. Koc w kratkę w kolorach szarym i bordowym. Ten koc dobrze będzie wyglądał wszędzie. Zestawienie kolorystyczne dobrze się wkomponuje do wnętrza klasycznie i nowocześnie urządzo..
134.00 PLN
Pled Nowa Zelandia czerwone winoSkład: 100% wełna nowozelandzkaGramatura:340 gsmRozmiar: 130x180Wyprodukowany w EuropieKolor: bordowy i ecruCiepły, wełniany koc z wełny nowozelandzkiej. Przyjemny kolor doda uroku w wielu pomieszczeniach. Koc bordowy  w zygzaki kolorze ecru.  Koc bardzo ciepły, przyjemny, 100% wełniany ozdobiony frędzlami w kolorze ecru.Posiada certyfikat oeko-text...
158.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia czerwono-czarnyPled  100 % wełny z Nowej Zelandii Rozmiar 140x 200cm Gramatura 340g/m2 Pled zawiera frędzle o długości ok. 10 cm Kolor: czerwony, czarny, żółty (kratka)Zasady czyszczenia: pranie chemicznePled wyprodukowany w Europie Klasyka gatunku, kolory czerwony i czarny i do tego kratka. Tak kojarzy się koc....I ten taki właśnie jest. Ciepły, wełniany, przy tym ni..
135.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia grafit - ecru, romby100% wełny owiec nowozelandzkich Rozmiar 130x180cm Gramatura 340g/m2 Zasady czyszczenia: pranie chemicznePled wyprodukowany w EuropieProste zestawienie kolorystyczne a w połączeniu z odpowiednim wzorem daje niesamowity efekt. Ten pled  znajdzie  dla siebie miejsce na każdej sofie i będzie dobrze czuł się na każdym  fotelu. Wysokogatunkowa..
129.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia kratka grafit- khakiPled  100 % wełny z Nowej Zelandii Rozmiar 130x180cm Gramatura ~ 340g/m2 Pled zawiera frędzle o długości ok. 10 cm Zasady czyszczenia: pled należy czyścić chemicznie Wyprodukowany w EuropiePled z serii  "klasyka gatunku" w kratkę, cieplutki, miły w dotyku, przypominający dzieciństwo i dni spędzane u babci, gdy podczas poobiedniej drzemki okrył..
162.00 PLN
Pled / Koc Nowa Zelandia niebieskie kwadratySkład: 100% wełna nowozelandzkaRozmiar: 140x200 cmPranie chemiczneWyprodukowany w EuropieTen koc jest po prostu śliczny......Kolor błękitnego nieba z delikatnym ecru do tego nietuzinkowy wzór na całej powierzchni.Doskonale wpasowuje się w styl nadmorskich klimatów tzw. styl hampton. Pled z bardzo dobrej i ciepłej wełny.Polecamy na prezent...
144.00 PLN
Pled Nowa Zelandia miodowe jodełkiSkład: 100% wełna nowozelandzkaRozmiar 190x130 ( w tym frędzle)Kolor miodowy  Wyprodukowany w EuropieCertyfikat oeko-textGramatura 340 g/m2Ciepły wełniany koc o przyjemnym miodowo-żółtym kolorze. Wykonany z wełny nowozelandzkiej, idealny dla miłośników produktów czystej jakościowej wełny, czy ekologicznych.Kolor ciepły, słoneczny rozweselający, z delikatnymi ..
162.00 PLN
Pled Nowa Zelandia POINT granatowySkład: 100% wełny owczej nowozelandzkiejRozmiar: 140x200 cmKolor: granatowy z jasnym ecru Wyprodukowany w EuropieGramatura 340 g/m2Elegancki pled z ciepłej wełny nowozelandzkiej. Fantastyczny kolor koca sprawia, że natychmiast chce się go mieć. Bardzo przyjemny dla oczu.  Pasuje dosłownie wszędzie.  można go łączyć z wieloma innymi kolorami.Kolor granato..
162.00 PLN
Pled Nowa Zelandia POINT jasny szarySkład: 100% wełna owcza z owiec nowozelandzkich Rozmiar: 140x200 cm ( zawiera frędzle)Kolor jasny szary i ecruGramatura 340 gsmWyprodukowany w EuropieCiepły wełniany z owczej wełny owiec nowozelandzkich.  Kolor w tonacji szarej z jasnym ecru. Na całej powierzchni punkciki w dwóch kolorach.Będzie pasował zarówno do nowoczesnych szarości czy  do biał..
162.00 PLN
Pled / koc Nowa Zelandia POINT niebieskiSkład: 100% wełna owcza z owiec nowozelandzkich Rozmiar: 140x200 cm ( zawiera frędzle)Kolor niebieski jasnyGramatura 340 gsmWyprodukowany w Europie  Ciepły wełniany koc z owczej wełny.  Kolor w tonacji niebieskiej z jasnym ecru. Będzie pasował zarówno do nowoczesnych szarości, granatów, zieleni czy wnętrz w sytlizacji morskiej . Można go połącz..
Wyświetlono: 1 do 28 z 30 (2 stron)